LM4030CMF-2.5/NOPB
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
LM4030CMF-2.5/NOPB
Brand Name : Texas Instruments
Model Number : LM4030CMF-2.5/NOPB
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
ReferenceType : Shunt
OutputType : Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) : 2.5V
Voltage-Output(Max) : -
Current-Output : 30 mA
Tolerance : ±0.15%
TemperatureCoefficient : 30ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz : 105µVp-p
Noise-10Hzto10kHz : -
Voltage-Input : -
Current-Supply : -
Current-Cathode : 120 µA
OperatingTemperature : -40°C ~ 125°C (TA)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : SC-74A, SOT-753
Contact Now
LM4030CMF-2.5/NOPB
ReferenceTypeShunt
OutputTypeFixed
Voltage-Output(Min/Fixed)2.5V
Voltage-Output(Max)-
Current-Output30 mA
Tolerance±0.15%
TemperatureCoefficient30ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz105µVp-p
Noise-10Hzto10kHz-
Voltage-Input-
Current-Supply-
Current-Cathode120 µA